| JohnBmR a întrebat:

Buna seara!
Am o problema. Am 15 ani, iar dupa ce
ejaculez si dupa ce ma spal cand fac pipi imi curge un lichid transparent si lipicios. De ce se intampla asta?
Este deranjant

7 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Este sperma rămasă. După ce ejaculezi încearcă să urinezi. Și după s ate speli. Ar trebui sa fie ok

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De asta trebuie să faci pipi după, să se curețe țeava.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria de aparitia lichidului incolor dupa ce ai ejaculat si faci pipi. Este un lucru normal ce se intampla la toti baietii dupa ejaculare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numește secrețe reziduală a spermei. Nu e nimic grav, nu-ți fă griji.

| MarcuMarian255 a răspuns:

Pai da nu tot pe acolo ți a ieșit și sperma? Nu ți se pare normal sa mai rămână ceva pe canal?

| andreiceltare a răspuns:

Stai calm frate ala e lichidul preejaculator

| AndreiMilitarusogovan a răspuns:

Nu te speli bine sau poate ai shampon dar nu stiu