| Isabela_6206 a întrebat:

Imi dati si mie idurile voastre? Aici sau pe privat. Vreau sa vorbim foarte multe lucrui ce ne trece prin cap si sa ne mai ajutam cu sfaturi cand cand avem nevoie.

12 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Mary_iubitha happy

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Mica_si_fitoasa
happy

| OtyZambirici a răspuns (pentru TяαfιcAnTaDєIυβιЯë):

Pot sa iti bag si eu idul? Vreau sa ne mai raspundem la intrebari si sa ne sfatuim.

| andrasstefan a răspuns:

Buna isabela.interesanta abordarea ta dar si riscantarolling on the floorrolling on the floor sunt stefan si ma gasesti pe mess: numaisuntsingur. imi plac excursiile si consiliez oameni in timpul liber. daca pot face ceva pentru tine...try it

| Crucified a răspuns:

Baga-ma la no.name769
astept add-ul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu_cineva_95big grinbatting eyelashes

| OtyZambirici a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt prietena Isabelei. Pot sa iti dau add la idul tau?

| sofronel a răspuns:

Mlrem_cl

| OtyZambirici a răspuns (pentru sofronel):

Sunt o prietena a Isabelei. Pot sa iti dau add la idul tau?