| LittleTweety_6502 a întrebat:

Imi doresc sa devin calugarite. Cum ma pot calugari?

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Simplu.
Sti ca tacerea e ca mierea?
Taci!

| pwp a răspuns:

Cred, cred big grin

| BoBBy a răspuns:

Pai vi la mine acasa si te ajut eu

| BoBBy a răspuns:

LittleTweety stau in timisoara unde stai si tu tongue
cand vi sa te duci la magazin sa iei ceva sa ne protejam laughing

| YoungHomie a răspuns:

Si ce cauta intrebarea at la dragoste si sex?laughing rolling on the floor)

cauta un preot si vb cu ellaughing

| Dmonik a răspuns:

Iar ai dat in gropi cu postarea la alta categorie, dar incep sa te inteleg, e de vina obisnuinta!
Nu cumva trebuia sa postezi la Pets? Sau despre care calugarita vorbesti? Nu stiu daca te poti transforma in asta http://www.google.ro/......tp?/imgres
O sa incerc sa aflu, trebuie sa fie o vraja, ceva! Daca nu, sa incercam cu o raportare? :)

| LittleTweety_6502 explică:

De unde esti BoBBy? vinlove struck

| LittleTweety_6502 explică:

Ok BoBBy, ne vedemsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fact avort chiar crezi ca Dumnezeu te va mai ierta?