| anonim_4396 a întrebat:

Cum a devin o fata cat mai atragatoare? Doresc cat mai multe detalii... Funda

4 răspunsuri:
| Barbiiiedoll a răspuns:

Pai
da-mi add la innocent.girl_amalia
imi dai o poza cu tine si iti voi spune ce modificari ..sa faci ca sa arati super
si cum sa te comporti cu cei din jur ca sa fii atragatoarewinking
funda?

| Andreutza098 a răspuns:

Incerca sa fii prietenoasa cu beietii.
La mine a functionat.Atunci cind esti prietenoasa, cei din jur te vad alfel+ incearca sa-ti faci un stil propriu cu diferite coafuri si haine colorate
Te pup:**

| Bibib a răspuns:

Trebuie sa fii feminina! Sa porti haine care sa te avantajeze. Insa nu doar aspectul te face atragatoare ci si caracterul. trebuie sa fii glumeata, dar si serioasa si sa stii cand e momentul pentru fiecare, sa te faci placuta si sa incerci sa nu bagi in seama comentarii rautacioase si barfe. Aratand ca nu iti pasa vei demonsta maturitate. funda? :*

| marinelaella4 a răspuns:

Buna!
1) comporta-te frumos, nu injura, nu te stramba, nu sta cocosata, ai grija sa fie totul in regula gen sa nu ai secreţii oculare adica pe romaneste puchini la ochii, sa ti se vada muci din nas sau mai stiu eu ce.
2 ) imbraca-te frumos, colati, blugi stramtii, putin decolteu, tenesi sau ce porti tu frumosi.
3 ) corp : fa exercitii fizice pentru un fund mai frumos si bust mai mare. Pentru slabit daca ai burtica.
4 ) fata : penseaza-te, sparge cosurile si foloseste creme pentru cosuri, da-te cu machiaj nud la scoala adica un alb sclipicios cu un gloss pentru buze. Fa-ti unghiile, scoate mizeria poti sa le faci patrate sau rotunde depinde cum iti place tie si sa le dai cu lac.
5 ) parul : incearca sa gasesti pe net cat mai multe coafuri pentru scoala sau pentru acasa gen : coada de peste, coc e.t.c.

Sper ca te-am ajutat, pa-pa!