| spad3r a întrebat:

Imi plac intrebarile astea la nebunie : Cum a fost primul vostru sarut? amanunte big grinbig grinbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Frumos, unic, dulce, fantastic...Al tau? laughing

| Maya_8602 a răspuns:

Buna,pai primul meu sarut a fost incredibil,cred ca aveam zeci de mii de fluturasi in stomac s-a intamplat asa:
Era inainte de vacanta de iarna anul asta,si am dat o petrecere la scoala, nimeni nu stia ca eram cu baiatul ala(este coleg de clasa), toata lumea zicea.ca pacat ca nu o sa ne m-ai vedem,si inainte sa plec,afara cand am iesit(ningea)era seara si erau lumini, m-a strigat, mi-a dat un trandafir si mi-a zis sa inchid ochii si m-a strans in brate si m-a sarutat + mi-a zis ca este indragostit de minehappy asa s-a intamplat.dar acum nu m-ai sunt cu elcrying(si regret enormcrying

| Tzuc a răspuns:

Hmm.pai a fost ceva unic.ceva fermecator,, ceva spectaculos.ceva frumoas. ceva dulcelaughingrolling on the floor>. bine gata.cred ca atatlaughing>

| dnbkid a răspuns:

Pai a fost super dulce si pasional si dragut.puppy dog eyes