| Ready a întrebat:

Imi place de o fata asa ca m-am gandit sa o scot in oras.Am vorbit cu ea pe messenger si nu i'am zis direct vrei sa iesi cu mine in oras de fapt nu am intrebat-o daca vrea sa iasa cu mine, am intrebat-o : Tu nu iesi niciodata prin oras ca nu te-am vazut? si ea mi-a spus ca merge la bunica ei care sta intr-un oras vecin in weekend ca in timpul saptamanii a zis ca nu iese afara si in weekend iese in orasul vecin. Dar eu parca nu cred ca merge in fiecare weekend la bunica ei da nu sunt sigur poate zice adevarul poate nu.Cum fac sa reusesc sa fiu cu ea?
P:S: Sunt si coleg de clasa cu ea.
DAu funda si vot.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar vrei tu sa fi sigur o urmaresti; dar nu mai bine ii spui ca vrei sa iesiti in oras. Fi si tu barbat ca asta da bine la fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebi daca vrea sa iasa cu tine ce mare branza. Si dac zice nu, o mai intrebi o data, si inca o data...pana zice da.

| adriang95 a răspuns:

Invit-o in oras si iti dai seama atunci daca te minte.

| dru1darius a răspuns:

Invit-o odata dupa ore la tine acasa, ca sa faceti temele, dupa te ai terminat spune-i ca te-ai simtit bine cu ea, si ai vrea sa ii multumesti ca teo ajutat, si doresti sa o scoti la un suc drept multumire, cand are ea timp, si de acolo vezi tu cum decurge