| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa discut cu o fata pe messenger ca sa reusesc sa o scot in oras, o cunosc de 4-5 zile, o stiu de pe facebook unde eu am bagat-o in seama si dintr-una in tralta i-am cerut id'ul de mess si ne-am imprietenit, acum vb in fiecare seara pe messenger si vreau sa stiu cum sa o fac sa iasa cu mine.

Răspuns Câştigător
| Cristynik a răspuns:

Pai..in timp ce vorbiti ca intre prieteni, ar trebui sa o intreci pe planuieste in ziua respectiva( in cea care vrei sa iesi cu ea) siur o sa-ti raspunda si apoi sa te iontrebe de ce! iar atunci ai spui ca ti-ar placea sa va intalniti sa mai vorbiti, va vedeti si voi..si daca exista putina simpatie[ macar simpatie] iti va accepta propunerea! funda?

| mat31new a răspuns (pentru Cristynik):

Extraterestru?

3 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Vorbesti cu ea ca in fiecare seara si la un moment dat, pe la sfarsit ii spui ca poate va vedeti la o cafea..sa mai vorbiti. Daca nu la un film. uita-te la program si intreab-o daca vrea sa mergeti impreunabig grin

| Ina93 a răspuns:

Invit-o la un suc ...si vezi ce zice