| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata care are copil.pana aici nici o problema problema este ca copilul este facut cu tatal natural al nepotului meu
tatal copilului fetei de care imi place are un copil cu soramea acest tata a stat impreuna cu mai multe femei dar nu a ramas cu nici una si a facut cate un copil cu fiecare. problema nu este ca fata are un copil problema este ca copilui este tatal nepotului meu si am o retinere in a face o relatie cu acea fata. ce sa fac?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu esti deloc ruda cu fata de care iti place si nici cu copilul acesteia, asa ca, din acest punct de vedere, nu ar trebui sa ai retineri. Numai bine!