| cjdhfseihjgbjxdfbvhrtg a întrebat:

Imi place de o fata dar nu stiu cum sa ma apropi mai mult de ea : Idei cum sa o vrajesc :

3 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Incepi prin a vorbi cu ea.
O intrebi ce ii place, ce hobby-uri are, ce muzica asculta, toate preferintele ei. Dupa ce stii toate lucrurile astea iti va fi foarte usor sa vorbesti ceva cu ea.
Trebuie sa ii zambesti, sa o faci sa rada, sa o atingi cateodata, sa o faci sa se simta bine in preajma ta.
Daca se va simti bine atunci va vrea sa mai iasa cu tine si asta e foarte bine.
Propune-i sa va intalniti, dar la prima intalnire ar fi indicat sa o tii de mana sau cand stati unul langa altul sa o imbratisezi sau chestii de genul asta; sa ii arati ca tii mult la ea, va aprecia lucrul asta.
Bafta!

| 9988 a răspuns:

Prima data inceraca sa va cunoasteti pe urma Ii spui ca o iubesti si ca iti place de ea poate deveniti un cuplu! ( incearca sa-i spui ca o iubesti numai cand sunteti voi doi daca ii spui in public poate se rusineaza de cei din jur )

| Ne3quicKBăă a răspuns:

Cel mai mare secret e sa fii tu insuti, si daca e sa te placa, te va placea asa cum esti.winking Nu trebuie sa devii altcineva ca sa ii atragi atentia. big grin

Bafta. happy