| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata de clasa a7a iar eu sunt a11a ce spuneti se poate sa avem o relatie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,de ce nu? Daca si ea te place, puteți sa fiți împreună. Succes!

10 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Bine rolling on the floor

| PreaTareღ a răspuns:

Se poate dacă ai răbdare să facă 18

| MotanAndrei a răspuns (pentru PreaTareღ):

Se poate in orice circumstanta. happy De exemplu : Eu sunt clasa a10-a si prietena mea e a8-a si suntem de aproape 2 ani. happy

| 4343gddhkied a răspuns:

Comentarii in gen:"pedofil" etc nu are sens sa le iai in seama, daca fata e "matura " cat de cat! Sunt doar 4 ani intre, nimic imposibil! Doar sa ai rabdare cu ea si sa o inveti ce poti!

| EchoDemon a răspuns:

Daca te place si ea. Dar te sfatuiesc sa-ti faci prietene mai tarziu. Poate ca nu e pregatita. Am zis doar ca poate

| Sl1pKnoT a răspuns:

Relatie violator - victima.

| xDarkVorexia a răspuns:

Daca esti pedofil, mereu e posibil.

| MotanAndrei a răspuns (pentru xDarkVorexia):

Ca sa fii cu o fata mai mica cu 2-3 ani, decat tine, asta inseamna ca esti pedofil? happy Raspunsul e : Nu, ratatule. Pedofil e aceea persoana adulta, care are familie sau e trecuta de tinerete. Si are tendinte sa se de'a la minore sau sa aive o relatie sexuala cu o miniora. Desteptule! happy

| Eduard619 a răspuns (pentru MotanAndrei):

Mersi big grin

| xDarkVorexia a răspuns (pentru MotanAndrei):

Bai, "desteptul" esti tu. Esti asa de incult incat sa iti dai seama ca era un raspuns sarcastic? Ratatule happy