| 1Chris1 a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din sat, nu are iubit din cate stiu. Suntem de aceiasi varsta, dar nu prea pot s-o prind singura, sa fim doar noi 2 si s-o sarut prin surprindere. Cum o pot cuceri? Oare daca o chem in club si o voi saruta prin surprindere se va supara? Cum credeti ca va reactiona? Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Ce ai cu sarutatul prin surprindere? Asa cuceresti tu o fata? De la mine te-ai alege doar cu o palma zdravana.
Ai auzit de flori, complimente, plimbari, inghetata? Pe vremea mea asa se facea.

PS: Am 20 de ani.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt aproape convins ca te vei alege cu o pereche de palme binemeritate. Nu asa se cucereste o fata. Daca inca n-ai aflat sa stii ca dragostea este o ARTA ce se invata in timp.Invata sa te comporti in societate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O chemi la politie cu un diferit pretext. Dus intors ai timp sa ii faci ce vrei.

| Eduard2655 a răspuns:

Cum spun si useri care au raspuns la aceasta intrebare cel mai probabil te vei alege cu o serie de palme...nu e bine sa o iei asa prin surprindere e bine sa incepi treptat, asta insemnand sa incepi sa vorbesti cat mai mult cu ea sa iesiti la suc sau stiu eu ce si crede-ma ca daca o iei asa e 90% a ta doar daca nu intervine altcineva de care ea este indragostita.