| TjDany a întrebat:

Am si eu o problema cu o fata. Imi cam place de ea si as vrea sa o sarut, dar nu stiu cum va reactiona. Se va supara pe mine sau nu imi va mai vorbi. Nu stiu ce sa fac. Cum sa ii impartasesc sentimentele mele pentru ea. Ajutati-ma va rog sad

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Scoate- o mestere in Oras, a un film ceva si vezi cum se comporta. Apoi daca ea se simte oki cu tine si tot nu face nici un gest -prinde momentu si saru-to!

| TjDany explică (pentru Danysan):

Si uite inca ceva. de fiecare data cand o intreb daca vrea sa iasa in oras ea imi spune ca are teme straight face. asta clar cred ca nu e un semn bun sad

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un baiat, viitor barbatel, trebuie sa accepte si sa-si asume riscurile atunci cand doreste sa sarute o fata.

| varcolaccc a răspuns:

Ori ii va plăcea ori te va pocni happy ai nu va mai vb cu tine.

| NotToday a răspuns:

Incearca si spune-ne si noua...

| Lumeaîn3D a răspuns:

După cum e vorba aia! Dacă nu rişti nu cîştigi. Aşa că nu mai pierde timpul şi sărut-o, fii bărbatwinking

| smilerosey a răspuns:

Frate sa o saruti asa din senin e viol laughing)). Incepe prin a vorbii cu ea, vezi ce aveti in comun. Apoi iesiti la un suc(daca accepta apoi poate poti sa o saruti).