| dacy21 a întrebat:

Imi place de o fata si am vorbit foarte mult cu ea si ea zice ca sunt frumos. da nu ne potrivim... ce as putea face! Va rog seriozittatewinking! FUNDAA:X

Răspuns Câştigător
| Deeadlkee a răspuns:

Stii, pai in primul rand : Fetelor le plac baietii care le fac sa rada, sa fie frumosi, de gasca etc. Fa`o sa rada, vorbeste cat mai mult cu ea [ dar vezi sa nu fii ENERVANT ] bag`o in seama de obicei sau trateaz`o cu indiferenta daca zice ca nu va potriviti, pentru ca poate FRUMUSETEA ta DA ROADE, mult noroc! funda:X?

3 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Cum adica nu va potriviti din ce motiv(personalitate, etc)? Incearca sa mai vorbesti cu ea si cand sunteti numai voi doi si fata in fata.Mai asteapta putin si ia o decizie poti sa ii propui sa fiti impreuna sa vezi ce zice, nu cred ca ai ce pierde daca incerci.Bafta.

| EuAlaStrain a răspuns:

O urmaresti. te imprietenesti cu o prietena buna de a ei. vb cu ea. o intrebi ce-i place respectivei. incearca sa faci sa para ca faceti cam acceleasi lucruri si ca semanati si atunci poate o sa-si schimbe parerea. happy Stai pe langa ea. vb mai mult cu ea. fa-o sa rada chestii de`astea

| VampireღOnyx a răspuns:

Si tu renunti? nu renunta ba! curteazo! ajut-o la tot ce ii trebuie! depinde si ce gen de fata este ea! daca tii serios la ea nu vei renunta niciodata!happy