| Roxidd19 a întrebat:

Daca un baiat fumeaza inseamna ca se drogheaza? Ca eu vreau sa stau cu un baiat de care-mi place si o colega zice lasa-l tuu ca ala se dorgheaza si nu stiu ce...//? Fundaa:X

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Colega ta e invidioasa ca vrei sa stai cu acel baiat si cauta motive si scuze. a se droga inseamna cand ia plante toxice etnobotanice suflatul in punga asteas droguri dar tigarile nu. daca fumezi nu inseamna ca te droghezi spune-i lu colega ta ca e proasta de bubuie. habarnare.

3 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Iti spun pe cuvantul meu de onoare. fumez de 4 ani si niciodata nu m-am drogat si nici nu as vrea sa fac asta...

| TitiDrLove a răspuns:

Iti spun pe cuvantul meu de onoare. fumez de 4 ani si niciodata nu m-am drogat si nici nu as vrea sa fac asta... am avut ocazia de n ori insa mereu am refuzat

| kurinkita a răspuns:

Daca fumezi nu inseamna deloc ca de droghezi. Nu trebuie sa fi alcoolic, fumator, onanist, etc. ca sa te droghezi. Eu zic sa o intrebi pe prietena ta sa-ti zica sincer de ce nu il suporta pe acel baiat.