| alex328 a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu cum sa-i spun...cine ma poate ajuta? sad

4 răspunsuri:
| Thesamegirl a răspuns:

Lasa timiditatea la o parte >:d<
Nu face decat sa incurce, iti iei frumusel inimioara in dinti si ii spui ce simti pentru ea.
Preferi sa o pierzi, si sa traiesti cu indoiala in suflet "oare daca ii marturiseam adevarul, acum eram eu cel de langa ea?"
Nu risca.

| Yoana a răspuns:

Invit-o in oras la o plimbare si vorbeste cu ea.batting eyelashes

| iuli_2345 a răspuns:

Buna alex
Te-ai putea int cu ea si treptat treptat sa-i dezvalui ceea ce simt pentru ea. Poate simte si ea la fel.Nu ai de unde sa stii astabig grin

| Zully a răspuns:

Pai depinde de fata, poti sa-i spui direct adica o iei deoparte si ii spui ce simti pentru ea sau poti sa faci niste apropouri despre voi happy Sper ca te-am ajutat tongue.