| T3odor a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu cum sa-i zic.A inceput sa vorbeasca cu mine dar nu sunt sigur ce sa fac.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

Incearca sa fi cat mai mult pe langa ea si fa glume si fa-o sa rada (fetelor le place asta) si nu fi plictisitor, poartate frumos cu ea si peste cateva zile invit-o la un suc si intreab-o daca vrea a fie cu tine.

8 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da-i sms, si asteapta sa-ti raspunda, daca nu il repeti, si daca nu-i de acord ii spui ca ai gresit destinatarul sau dai vina pe mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste'i si tu! O sa creada ca nu o placi deci insista si succescwinking! app: La multi ani!

| Larisssaa a răspuns:

Păi spune-i ceva de cenu' :
˝ Te iubesc. blushing Simt asta de ceva vreme şi nu am ştiut cum să îţi spun. thinking Sper ca sentimentul să fie reciproc. :* ˝
Sorry, dar mai multă inspiraţie nu am laughing.

| Nelamuritul a răspuns:

Zi pur si simplu stiu ca-i cam greu dar asa ii cel mai rapid ca sa afli daca ii ceva sau nu.

| Flaviia16 a răspuns:

Pai sa iesi cu ea si sa faceti diferite activitati impreuna pentru a te convinge de intentiile ei intai happy

| alecsaaelena10 a răspuns:

Fii sincer si direct. O privesti in ochi si o iei de mana.

| GeorgianaMadaa a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti mai mult cu ea sa o bagi in seama uneori sai dai mici atenti cum ar fi Bratari. happy Ai putea sa mergi cu ea spre casa si ..pe drum sa recunosti sa-i spui si apoi sa o pupi pe obraz si gta dar trebuie sa fiti singuri sau alta varianta sa vorbiti pe mess. big grin Iti recomand sa fie seara cand mergeti spre casa ca sa nu te rusinezi si daca ea a 2 zi iti mai vorbeste ...este bine. poti sai trimiti un biletel...

| Pretorian a răspuns:

Stiu eu cum sa-i zici. te duci la ea, si-i zici. direct si cat mai repede. succes!