| Paula2323 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Imi place de un baiat si vreau sa ma bag in seama cu el pe facebook dar nu stiu ce sa-i zic.A da, si eu sunt un pic cam timida cand vine vorba de un baiat de care imi place ca asa daca nu imi place nu am probleme.

Răspuns Câştigător
| DerpyXD a răspuns:

Poti sa ii zici:
Tu:buna, ce faci?
El:bine, tu?
Tu:bine, imi place de un baiat dar sunt cam timida...pot sa exersez pe tine?
El:ok
Tu:te iubesc!
El:Acum du-te si spune-i!
Tu:am facut-o deja...

Sper sa te ajutewinking

1 răspuns:
| Paula2323 explică:

Problema este ca la mine nu este asa.Nu ne plac aceleasi melodii dar mai sunt printre ele care imi plac.Si este in clasa a-8a si eu a 7-a ceea ce inseamna ca la anul nu o sa mai fie in scoala.Iar el mai vine de obicei la chimie sa ne aduca sistemul.