| TheWolf007 a întrebat:

Imi place de o pata dar nu stiu ce sa zic... vreun raspuns?

Răspuns Câştigător
| cristinuta01 a răspuns:

Nu mai exagerati, cu chestii de genul invata sa scrii mai intai! se mai intampla sa gresesti tastele! mai ales cand te grabesti sau nu vreo ca cineva sa vada ce ai scriswinkingnu mai fiti asa rautaciosi. iar pentru tine, daca iti place de acea fata fii mai dulce cu ea, caut-o, vezi si tu daca ea ar fi interesata, iar apoi propune-i sa fiti impreuna.succes

9 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Hybrid.

| neutrino a răspuns:

O pata se scoate cu chimicale...

| Azµre a răspuns:

și mie de o baltă...

| crackk a răspuns (pentru Azµre):

Esti belea =]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i cu Vanish si dispare, o sa te doara putin dar trece.

| SakonSIUkon a răspuns:

Si mie imi plac petele de inghetata laughing)

| schmoll a răspuns:

Le scoate pe toate 99laughingdero surf, vorbeste cu ea cu fatalaughingsi caut-o, si cand va veni inseamna ca te-a auzit, caut-o tu cautooolaughing

| Armatistul82 a răspuns:

Invata sa scrii prima data si dupa aia mai vedem

| cata194 a răspuns:

Spune-i ca ai facut romana cu femeia de serviciu laughing