| Zofota_Alexandra_1996 a întrebat:

Mi s-a pus pata pe un baiat fff timid. Imi place mult de el dar nu stiu cum sa il abordez. E putin mai dificl. Imi puteti da cateva sfaturi va rog? happy

Răspuns Câştigător
| MisFit20 a răspuns:

Foloseste-ti armele cu care te a inzestrat natura, si aici nu ma refer la prostii, ma refer la gingasia din glas, la puterea de convingere. Daca nu esti sigura ca te place, nu va merge.

10 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Fii exact opusul lui.

| neutrino a răspuns:

De ce doresti sa-l superi si sa-l pui intr-o situatie jenanta?

| OoBunnyoO a răspuns:

Incearca sa il inviti undeva, poate la telefon sau pe facebook. Iti va fi mai usor asa si tie si lui. Daca spune da, ai intalnirea. Daca nu, inseamna ca nu este interesat.

| Danysan a răspuns:

Trebuie sa -i Induci asta si sa il faci sa se dea el a tine (ca sa zic asa).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-as mai face si eu pe timidul pana sa-mi cazi in gheare laughing Sa ai grija la tipii astia ca sunt cu dus si intors, face pe timidul pana isi atiinge telul dupa care ai sa te miri cu ce tupeu iti spune ca s-a saturat de tine, in cazul i care este adevarat nu trebuie decat sa faci tu primul pas, dar fara copilarii, adu vorba despre sarut in conversatiile voastre, intreaba-l daca a mai avut prietena si daca da cum isi petreceau timpul impreuna, sti tu, esti fata isteata si te descurciwinking

| Zofota_Alexandra_1996 explică (pentru anonim_4396):

Bun sfat! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zofota_Alexandra_1996):

Adica cum, tocmai eu sa nu fiu bun la pareri?batting eyelashesbatting eyelashes laughing

| trance04 a răspuns:

Fii directa altfel dai gres daca incerci sa-l aburestiwinking

| wawe a răspuns:

Daca te dai la el va creade ca esti o curva.

| anonimtp1 a răspuns:

Buna Alexandra! Intai incearca sa petreci cat mai mult timp cu el sa se obisnuiasca cu tine si sa numai fie asa timid, dupa aia usor usor totul va veni de la sine prima oara o gluma dupa aia o imbratisare si etc big grin