| ely_6912 a întrebat:

Imi place de prietenul unei vecine de-a mea, pot spune si prietena mea.;))

Cum as putea proceda dar fara sa afle ea sa fac rost de id-u de messenger al lui?;)) :*

sa imi lasati id-u vostru care ma poate ajuta

El http://www.facebook.com/profile.php?id=100002089372286

5 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Pai vazand pozele de pe fb lui, eu cred ca e foarte atasat de fata aceea si o iubeste prea mult ca sa renunte la ea pentru vreo alta fata, e o parere sincera,winking big grin oriqm baftawinking

| TeIubesccc a răspuns:

rolling on the floor)) Doamneee. De unde esti tu ma fetitoo? blushing
Crezi ca ar fi in stare sa renunte la ea pentru tinee? Niciodata!
Pune`ti pofta`n cui, senoritabatting eyelashes

| TeIubesccc a răspuns:

laughing. De ce vrei sa i`l iei? Nu te`ai simti si tu aiurea ca ii desparti? oh go on Lasa-i sa se iubeasca.

| Alexaa_4438 a răspuns:

Mai bine las-o balta ca se vede de pe facebook-ul lui ca tine mult la ea... daca te-ai baga ai inrautati situatia si nu cred ca ti-ar placea sa ai probleme cu prietena lui

| ely_6912 explică:

Nu se stie niciodata :p cateodata ii mai raspund la interbari pentru asi da seama ca imi e antipatichee hee si sper sa isi dea seama ca eu sunt mai frumoasa ca ea