| RoxanaCher a întrebat:

Imi place de un baiat care este mai mare cu 2 ani decat mine si l-am cunoscut intr-o tabara.Nu l-am placut de la inceput(de cand am ajuns in tabara). Cand nu-l placeam vorbea cu mine si se purta frumos, iar cand a inceput sa-mi placa si ma uitam la el non-stop nu a mai vrobit cu mine.La intoarcere in autocar un copil mai mic a aflat si a strigat in gura mare ca eu il plac pe acel baiat. El(baiatul de care imi placea)a intrebat despre cine e vorba si aproape tot autocarul a aratat spre mine. M-am simtit incredibil de prost, deoarece nu vroiam sa afle asa ca-l plac. Voiam sa-i spun pe mess.Prietena mea la adus infata mea si i-a spus ca eu sunt aia care il place si el a raspuns grabit "eu nu."Si apoi a plecat si nu mi-a mai zis nimic.Imi doresc foarte mult sa fiu cu el. Voi ce credeti, ma place? Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca a zis nu in graba si nu a ras nu a dat nici un semn de rusine atunci nu te place apropo bine ca ai scurtat din intrebare

| maxQ a răspuns:

Ahaa...si cu fractiile cum mai stam?

| Fleur a răspuns:

Astea sunt chestii copilaresti. El a reactionat foarte urat. Eu cred ca te place si el daca inainte vorbea frumos, dar nu vrea sa iti spuna, ii e rusine. Sau daca nu te place ar putea sa iti spuna frumos: uite eu nu vreau sa avem o relatie ci doar sa fim amici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipul probabil a avut emotii si s-a simtit penibil cu atata lume langa el...parerea mea este ca trebuie sa vorbesti cu el in particular

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El a zis eu nu. pentru ca i este rușine :{) e timid tongue deci el da dovada ca te place ca de aia i-a fost rușine happy sper sa nu greșesc straight face