| AlinaALiNuTZA_3882 a întrebat:

Am 11 ani.Problema este ca imi place de un baiat din cls. de la mine.La scoala nu prea vorbim deloc, dar pe mess tot timpul se baga in conversatie cu mine si vorbim foarte mult.In ore se uita insistent la mine si mai demult un alt baiat ma placea si el stia acest lucru, incerca sa afle daca imi place si mie de acel baiat si m-a intrebat de 100 de ori, iar eu i-am spus ca nu, desi stiam ca ma place. El e cel mai frumos din cls. in rest avem doar idioti.Si intr-o zi m-a intrebat pe mess daca nu cumva imi place de cineva din clasa... oare nu se referea la el? Eu i-am spus ca nu, dar il placeam si acum il plac, sincer nu stiu cum sa-i spun si as vrea ca el sa nu aflecryingcryingcryingEu joc metin2 si el joaca.In fiecare zi imi spune pe mess sa intru pe metin si ne distram amandoi acolo daca in lumea reala nu putemlaughingA si inca o chestie Am primit si o palma peste fund de la ellaughing Ce credeti ma place sau nu? Ce sa fac?crying Nu as vrea ca el sa afle ca il plac! DaU FuNdita:X:X:X

Răspuns Câştigător
| thefirstangel a răspuns:

Pai... te place dar nu are tupeu sa recunoasca(mi s-a intamplat sh mie)
roaga nu/o coleg(a) sa-l intrebe daca vrea sa va comby...
sau s te convingi singura zambeste-i cand e in preajma ta sh daca si el iti zambeste inseamna ca te place

eu te sfatuiesc sa rogi pe cineva sa-l intrebe daca vrea sa va combinati!

succes!

fundita

16 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Buna alinanutza
deci zii pe mess sau in fata dar undeva mai retras fara colegii tai ca il placi si apoi il intrebi daca sentimentul e reciprok
nu patesti nimic daca il intrebi
incercarea moarte nare deci...succes

| Cristary a răspuns:

Ce copii, in loc sa-si vada de scoala, lor le arde de palme peste fund. Abia astept sa va maturizati, si atunci sa vedem cum priviti voi trecutul. Eu cred ca nu o sa va prea placa daca in amintirile voastre lipseste o copilarie fericita.

P. S. Nu-i nimic rau in a simpatiza un baiat, dar cu limita.
Pa, pa.

| angelinthenight a răspuns:

El cu siguranta te place dar nu vrea sa zica! gaseste si tu momentul potrivit sa il intrebi daca te place! inca ceva daca te tachineaza nu uita sa ii dai raspuns

| Șttefania a răspuns:

Spune-i ca il placi nu se va intampla nimic
in clasa a 5a si eu am stat cu 2 colegi de la mine din clasa si dupa
despartire nu neam mai inteles asa de bine cu ei sad

| valycretu a răspuns:

Tinete frate de scoala la 11 any vrei gagyc nu am mir de ce multe fete ajung ****** cand sunt mari...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca te cred si mie imi place un baiat dar nu este cu mine in clasa eu sunt pe a 5 a si el la fel si nu stiu ce sa fac mie imi place nemai pomenit de el si nu stiudaca lui ii place de mine, dar eu cesa ma fac avem acesi intrebare amandoualaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal, uite eu zic ca el are o oarecare atractiesi eu zic ca te place (te tachineaza km mult ca acea zisa Palma...)Eu zic ca el te place...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 11 ani? la 17 o sa fii o p********. ma scuzi da asa e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani si nu am avut niciun pr, doar ca imi place sh mie un baiat are apr. 18 ani si este pe clasa a 11-a. Vorbim doar pe messenger. Cum sa-i spun ca imi place de el? Iar el mi-a zis ca sunt o fata de treaba si draguta. Va rog sa ma ajutati FAST...ca poate va fi prea tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i unei prietene sa ii spuna ca il placi asa si asa.si eu 11 ani si mi s-a intamplat acelasi lucru. iar cu palmele peste fund nu stiu ce sa zic probabil ca a fost vreo intentie de-a lui.melt succes!

| Andreeiutzav a răspuns:

Pai depinde... uni baieti sunt mai nesimtit si ii pun mana pe fund am patit-o si eu. dar asta nu inseamna neaparat ca te placbig grinonsa el nu stiu ...are prietena?

| Alisa_1731 a răspuns:

Ceau, intreaba l pe mess daca te place si dupa ii zici ca si tu il placi, recunoaste si daca zice da si daca zice nu, daca o sa zica nu poate numa te minte si vrea sa stie de la tine daca poate recunoaste sau nu, primesc fundita?big grin

| gabytza_1133 a răspuns:

Si eu am aproape aceeasi problema.te pot ajuta, eu am reusit cu el sh acum avem o relatie. uite id-ul meu daca vrei vreun sfat de la mine fiind ca te pot ajuta cu cea mai mare placere, id-ul meu :fitzoasa_gaby@yahoo.com,te astept sa vb ca sa te pot ajuta, pup :X :X:X fundita?big grin

| ali_5482 a răspuns:

Nu stiu ce sati zic ca si mie imi place de un baiat din clasa si stau cu el in banca

| ali_5482 a răspuns:

Si eu am un coleg care il plac dar si el cred ca e topit dupa mine ca asa zice colega mea

| Gabytza32 a răspuns:

Si eu sunt in aceeas situatie ca tine...in momentul in care esti sigura ca te place, trebuie sa ii dai de inteles faptul ca u il placi.atunci el o sa incerce sa flirteze cu tine si pana la urma o sa ai curaj sa ii spui...