| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat cu 2 ani mai mare.Eu am 13, el 15.Nu i-am spus.Suntem destul de buni prieteni, vorbim despre orice, glumim, e atent cu mine, nu e badaran, etc.Am fost si in Croatia impreuna cu un grup de elevi si ne-am apropiat si mai tare.Totul era perfect pana ce s-a bagat o prietena de-a mea si colega cu el, fara sa ma intrebe, si l-a pus pe colegul lui de camera sa il intrebe despre mine. El a zis ca sunt prietenoasa si de treaba dar ca nu e cu mine pentru ca sunt mai mica decat el.Nu stiu ce-as putea face, cum sa procedez. Uneori da semne ca ma place si uneori incearca sa ma ignore.Am incercat si eu sa fac asta, sa vad cum procedeaza, si el a fost cel care a vorbit cu mine.Sa nu-i fi spus adevarul prietenului? Sau ma place dar nu e cu mine pentru ca sunt mai mica si ii este frica de ce o sa spuna cei din jur? Nu am mai fost pusa in situatii de genul acesta. Voi ce spuneti?

Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Sallatiny a răspuns:

Trebuie cumva sa il ajuti cu sfaturi, sa vorbiti mult si sa devenit cei mai buni prieteni. Daca te iubeste nu trebuie sa ii fie frica de ce vor zice altii atata timp cat va fi cu tine. Diferenta nu este mare, eu am 13 ani si prietenul meu 16. Fa cumva sa deveniti cei mai buni prieteni, iar el dupa ce va vedea cum esti in realitate si te va cunoaste mai bine va face pasul. Mult succes. Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Daca nu il intrebi pe el nu ai cum sa afli!happy. Spune-i ca si tu il placi si ca ai considerat ca v-ati apropiat extrem de mult in acea excursie.Simplu.big grin.

pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Pai spune-i ca ii place. poate ii place si lui de tine si iese ceva frumos.winking
incearca! n-ai ce pierde si...succes! :*:*:*