| pupici_9914 a întrebat:

Imi place de un baiat... vreau sa aflu daca si el ma place! dau funda pentru cel mai bun raspuns.eu l-am placut anul trecut si el nu stia.si acum a vorbit cu un prieten pe mess si i-a spus ca l-am placut anul trecut.il mai plac si acum si casa stiti suntem foarte buni prieteni. el m-a intrebat daca l-am placut si eu i-am zis caa da dar nu i-am spus ca inca il mai plac. dupa aceea mi-a spus ca si el m-a placut acum 2 ani.si mi-a zis ca dee ce nu i-am spus ca atunci era singur si nu avea iubita.si mi-a spus ca daca il mai plac sa ii spun. el mi-a spus ca are iubita. e adevarat ca are iubita? credeti ca a fost bine ca i-am spus ca il plac? credeti ca ma place? urgent... DAU FUNDA SI PUNCTE!

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Pai te place daca ti-a spus ca trebuia sa ii spui cand nu avea prietena, si da a fost bine ca iai spus macar ti-ai dat seama ca si el era interesat de tine, acum tu alegi ii spui acum ca iti place de el sau astepti sa se desparta de prietena... tongue

1 răspuns:
| vladmR a răspuns:

Nu cred ca are iubita,cred ca a zis doar asa.Dar asta tu trebuie sa afli.
Da, a fost foarte bine ca i-ai zis ca il placi asta ii va da mult de gandit si poate o sa iti zica acelasi lucruwinkingDar cel mai important, trebuie sa afli daca are sau nu prietena.