| Ioananmt a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat, dar e mai mare de cat mine ce 7 ani... Ne cunoastem de cand eram mici si ne intelegem foarte bine. Am ceva sanse sa fiu cu el? Da stiu diferenta e mare... Ce as putea face?

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sanse mici, dar nu nule. Cand vei avea peste 18 ani si sunteti destul de maturi amandoi, si daca va veti intelege in continuare la fel de bine, atunci se poate.

| neutrino a răspuns:

Pentru tine poate ca nimic nu este mare, asadar nici minte multa nu poti avea, dar nici el.

| h3r a răspuns:

Dacă știi, e clar că nu e bine, nu?

| VladGH a răspuns:

Toti Imi place, imi place, dar se pune intreberea lui ii place de tine? Pune mai multe detalii, citi ani ai tu, citi are el, asa vom sti si noi ce sa iti spunem.

| RoxRoman a răspuns:

Pai propune-i asta. si diferenta nu e nimic asa e si intre mine si prietenumio 7 ani si suntem impreuna de un an si 5luni

| mmdaa a răspuns:

In iubire, nu conteaza varsta... ar trebui sa incerci sa i dai de inteles, pentru ca altfel poti sa il pierzii, el nestiind ca tu il placi e posibil sa nu te vada mai mult decat o sora, cel mai bine ar fi sa ii dai de inteles si asa se va schimba ceva intre voi happy