| IulyxDoo a întrebat:

am o problema: imi place de un baiat cu 3 ani mai mare ca mine si nu ma baga in seama. Ne cunoastem de cand eram mici vorbeam destul de mult inainte, dar acum ceva s-a schimbat. Toata lumea imi spune ca nu am sanse si sa numai incerc deoarece baiatul umbla numai cu fete fitoase. Ce as putea face in aceasta situatie? Helppp!

Răspuns Câştigător
| がさいゆの a răspuns:

Iti spun felicitari ca nu esti fitoasa. Daca tipu are chef de fete din astea e el un prost si uh esti foarte desteapta.Nu te mai uita dupa ala fiindca vrea doar banii adica oricum daca o sa fi cu el sfatuiestel ca frumusetea interioara conteaza ci nu cea exterioara.

1 răspuns:
| Lavinutzz a răspuns:

Incearcaa fatoo sigur o sa reusesti stii tu NEVER SAY NEVER! ce pierzi daca incerci? Intra in vorba cu el saluta-l nu te mai bloca cand il vezi. merita baiatu` asta tot efortul tau si daca intr-un final nu reusesti e pierderea lui nu a ta! Aratai ca esti mai buna ca oricare fata cu care iese el. si prietenul lui cel mai bun x-(. sper ca te-am ajutat!