| anonim_4396 a întrebat:

Imi place la nebunie de un baiat, dar el zice ca nu ma place, insa in pauza se uita la mine tot timpul si odata a intrebat-o pe prietena mea pe mess ce fac...este posibil sa ma placa, insa sa-i fie rusine sa recunoasca?

5 răspunsuri:
| carmin a răspuns:

L-ai intrebat daca te place si el ti-a spus ca nu?
Sunt doua variante:
1. Face misto de tine, deoarece si-a dat seama ca tu tii la el.
2. Te place si e timid/rusinos.
Atentie!
Ai grija.Baietii sunt sarlatani si smecheri!

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Sigur e timid, si ii e rusine sa recunoasca ca te place.
Poate o sa mai dureze ceva timp pana o sa recunoasca in fata ta

| publicname a răspuns:

Saruta-l intr-o pauza din senin, crede-ma, merge intodeauna, nu ti fie teama, vei reusiwinking

| ale_4786 a răspuns:

Este posibil sa te placa, numai sa fie timid sa recunosca acest lucru happy.

| Kre a răspuns:

Poate ca da cine stie!