| Aniiia a întrebat:

E un baiat care il plac si ma place. odata el a rtecunoscut ca ma place (are13ani)si m-a intrebat si pe mine dacal plac.eu n-am vrut sa spun adevarul si am mintit ca nul plac. e posibil sa ma placa? ca mereu cand ma vede se uita la mine si tot intoarce capul cand ma vede! funda!

Răspuns Câştigător
| toni_3014 a răspuns:

Da... Cu siguranta te place. Daca nu te-ar mai fi placut dupa ce i-ai zis ca nu iti place de el s-ar fi suparat pe tine si nu ar mai fi vorbit deloc cu tine, nici nu s-ar fi uitat la tine. Deci da! Te place. Fa-ti curaj si spune-i. Daca nu ii spui o sa regreti. Uite el si-a facut curaj... fa-ti si tu.

2 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Daca ti-a zis ca te place normal ca te place, logic straight face! Si daca si tu il placi si i-ai zis nu poate l-ai pierdut dejawinking!

| hsr a răspuns:

Hmmm o situatie aproximativ asemanatoare am avut si eu. da e posibil sa te placa in continuare. dar tu de ce nu'i spui ca-l placi? poate reusiti sa fiti impreuna. app cati ani ai?[daca vrei mai multe sfaturi trim id-ul printr-un msjbig grin.