| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de o fata, dar nu stiu daca ei ii place de mine. Cum pot afla daca si ei ii place de mine. Am o vaga impresie ca ma place, dar nu stiu sigur. Ajutati-ma va rog...

6 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

O întrebi între patru ochi. Simplu happy

| sigfreud a răspuns:

Nu o intreba, probabil va ezita. Daca faci ce a zis adela cu trandafirul, chiar daca nu o saruti tot se sperie, e prea mult deodata. Incearca sa o citesti, daca iti zambeste cand te vede te place, daca isi pleaca si capul in jos evitand sa te priveasca in ochi probabil te place si mai tare. Sper sa-ti fie de folos.

| TurnOn a răspuns:

Nu o intreba! asta e sigur! Apropiete mai mult de ea si incearca s-o cuceresti! nu pune intreabrea decat atunci cand esti foarte foarte sigur ca te place altfel ( daca ea nu te place) va zice nu dar se va simti destul de naspa...vezi tu! succes!

| silviutzu97 a răspuns:

Daca esti timid incearca sa o intrebi pe messengerwinking ca asa nu se vad reactiile fetzei si nu se neaga anumite raspunsuri. Daca zici ca s-ar putea sa te placa atunci ar trebui sa zica dawinking

| malina1 a răspuns:

Nu e atat de simplu pe cat a spus ateulanonim mai ales daca esti timid in plus daca ai intrebaoo direct ar ezita sau ar nega
cea mai simpla metoda ar fi sa ii vorbesti despre ceva ce aveti in comun si sa ii vezi reactia FUNDA?

| AdelaDiana a răspuns:

Cit de dulce :X.Pai sint fata si stii cum m-ar suprinde placut un baiat? Afla numarul ei de telefon,cumpara un trandafir rosu,cheamo undeva si spune-i tot ce simti in fata si da-i trandafirul si un sarut pe obraz, nimic mai mult, sa nu o speri.Si cred ca va merge...
Bafta!
Funda?