| ιυlια a întrebat:

Sunt noua. si nu ma prea pricep. stiu doar sa pun intrebari si am o problemaaa si credeam ca ma puteti ajuta voi! Am vaga impresie ca prietenul meu numai vrea sa fie cu mine. nu stiu de ce. dar imi e frica sa nu fie adevarat ce pot face?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

BUna,in primul rand bine ai venit in aceasta frumoasa comunitate...parerea mea e ca trebuie sa te gandesti ce te face sa crezi ca el nu mai vrea sa fie cu tine. DAca nu ai motive sa banuiesti asta,nu t emai gandi,din moment ce e cu tine,inseamna ca te vrea langa el. DAca nu ar vrea,ti-ar spune sau ti-ar da de inteles,insa daca nu e nimic ciudat in comportamentul lui,stai linistita,nu iti fa ganduri aiurea.
Arata-i ca il iubesti si ca nu vrei sa il pierzi, nu trebuie sa faci nimic iesit din comun.el daca te iubeste si nu ii gresesti, cu siguranta nu se va desparti de tinehappy.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu vorbesti intre 4 ochi cu el nu ai de unde sa stii ce intentii are.

| dan_2834 a răspuns:

Poate ai doar impresia asta si nu e adevarat ceea ce crezi.Incearca sa ii vezi comportamentul, sa vezi daca face ceva prin care ti-ar da de inteles ca nu mai vrea sa fie cu tine, sau ca nu mai tine la tine.Atunci poti sa fii sigura de ceea ce crezi. Poate ca el trece printr-o faza proasta sau i s-a intamplat ceva rau si nu poate sa iti spuna.De aceea poate ai impresia ca nu mai vrea sa fie cu tine.ca s-a racit.Dar ca sa fii si mai sigura, discuta cu el.Asa cred ca e cel mai bine.baftawinking