| MushcRau a întrebat:

Imi place mult de un baiat din clasa ( e si in banca cu mine). am aflat de la o colega ca si el ma place. avem multe chesti in comun.
as vrea sa vina el mine nu eu la el nu eu la el. ce sa fac. (sunt blonda slaba inalta baietoasa). FUNDA!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asteapta-l pana se maturizeaza, pentru a fi capabil sa-ti spuna ceea ce doreste.

| Azµre a răspuns:

Ești blondă cu asta ai spus tot. Pentru Dumnezeu stați în aceeași bancă și nu ești capabilă să porți o discuție cu el...

| ckatalin a răspuns:

Zii sa faceti temele impreuna ca uh nu stii exact (mate, romana, chimie) si sa vina la tine.

Ps. Iti zic asta din experienta asa mi-a facut iubita me acu 2 ani si inca suntem impr.

| diana1888 a răspuns:

Bun, am inteles totul doar din,, sunt blonda" e clar de ce nu vrea baiatu sa fie cu tine, pentru ca nu esti deschisa cu el, sau poate cu mai multe persoane

| Piytyycell a răspuns:

I-al pe ocolite. Ai grija sa nu se observe ca esti *in limba* dupa el, adica topita, altefel nu isi va mai da interesul.

| MushcRau explică:

Vorbesc cu el dar tot vin baietii la el si nu ma mai baga in seama

| MushcRau explică:

Recunosc nu sunt prea deschisa