| Chocolattex3 a întrebat:

Urgent raspundeti! Auziti (va rog seriozitate ) sunt frumoasa?(uitati-va la poza) pls raspundeti-mi pentru ca am un baiat in clasa si a zis ca ma place si vreau sa stiu daca isi bate joc sau chiar ma place pentru ca i-am dat cu ceva in cap nu mai stiu cu ceva ca sa isi revina mintile la cap si el a auzit de la clasa ca eu il plac pentru ca dau in el! si tot continua eu sunt in banca a 4a cu o colega si el a 3a. va dati seama ca tot se uiti la mine si imi zambeste mi-a zis de 6 ori ca ma place si am auzit din banca el vb cu colegii (baietii) fiind cu o banca in fata mea ca e inebunit dupa mine. Frate eu sunt baietoasa da el tot ma ia in brate si pe mine si pe clga mea si nu stiu ce sa fac pls helpthinking

Răspuns Câştigător
| Mihai7best a răspuns:

A da si dai o sansa la baiat nu ai ce pierde big grin

3 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Opreste-te ma pacalici... fiecare e frumos/frumoasa in felu lui si conteaza cum esti pe "interior" mai mult, sau cel putin eu asa cred

| Abcdefg123 a răspuns:

Pff laughing pentru ca mie nu`mi plac fetele din motive evidente rolling on the floor nu iti pot spune ca esti frumoasa sau urata. Dar, gusturile oricum nu se discuta, asa ca imi pari doar o fatahee hee, nici frumoasa nici urata :p.
btw smug : oricine e dragut in felu lui :p

| pacalici a răspuns:

Nu.Esti urata...