| anonim_4396 a întrebat:

Imi place o fata. Dar nu stiu daca ea ma place, am fost impreuna cu ea dar nea despartit cica din cauza timiditatii mele.este adevarat sunt cam timid. ea mi-a zis ca ne impacam cand incepem scoala. dar nu sunt sigur daca ea ma place! Eu vorbesc seara cu ea la tel si culmea ea ma suna. Intrebarea e "oare aceasta fata mai tine la mine, sau nu"!

2 răspunsuri:
| i.love.me a răspuns:

Eu sunt pe premiza: "cu rusinea mori de foame"
cum a spus si diana vorbeste cu ea, o relatie este bazata pe incredere si comunicare. ea trebuie sa iti spuna ce are pe suflet percum si tu. aveti grija:*

| DeeAnna. a răspuns:

Singura persoana care iti poate raspunde la intrebarea asta este chiar ea. Vorbeste cu ea, nu ezita s`o intrebi ceea ce vrei sa afli cu adevarat. Cred ca asta e cea mai inteleapta cale de a rezolva ori ce problema: Comunicare! Succes!