| allnamesweretaken a întrebat:

Unii dintre voi stiu cat de mult l`am iubit... si chiar in seara de valentine`s day ne-am certat... ei bine dupa ce ne-am despartit bineinsteles din vina lui (incepuse sa se dea la prietena mea cea mai buna )cam o luna de zile ma tot cauta venea la scoala la mine in cartier mrg vroia sa ne impacam nu l`am iertat...acum dupa 5 luni ii spune prietenei mele sa-l scot de la ignor ca are sa`mi zica ceva important... urmeaza convorbirea ( scuzati greselile si limbajul lui cocalaresc laughing:

Eu. da ce e?
Eu.: buna
El. : putem vb si noi mai multe da repede ca la 12 jumate tb sa plec
Eu.: ok
Eu.: spune
El: ia melodia asta
El: si ascult-o si u cat timp vb noi2
Eu: ok
Eu: asa spune
El: vrei sa vb pe mess la tel sau fata`n fata?
Eu: fata`n fata
Eu: dar daca vrei sa vbim fata`n fata
Eu: te rog eu
Eu: nu venii cu X (tov lui)
El: pai?
Eu: te lasi influentzat de el
Eu: nu vreua sa vi cu el si gata
Eu: poti sa iei pe altcineva
Eu: nu pe el
El: pai e tov meu cel mai bun.
El: da dc vrei u sa nu vin eu cu el nu vi u cu alti sa ma...
El: da vin ma si singur
Eu: nu`mi pasa ca e tov tau
Eu: stai linistit
Eu: ca nu vin cu nimeni sa te bata
El: ma eu vin singur si la tine la bloc ma
El: si unde vrei u
Eu: pe petre ispirescu
El: ca sti ca eu nu am frica in mine
El: da ma vin acolo ma
El: da nu e bine cum vb deja incepem putin sa ne certam si nu este bine
Eu: nu ne certam;; 0
Eu: eu m`am schimbat
Eu: nu ma mai stii cum eram eu inainte
El: lasa asta te`ai schimbat ca nu ai mai stat cu mine
El: ma vreau sa ma impac cu tine ca te plac mult de tot
Eu: ha ce glume bune
El: pai dupa cate am facut e culmea sa ma crezi
El: ma si eu stiu acum ca esti cu pr langa tine sau gya sau pampalau de gagicuto
Eu: uite cum afcem mai bine ne intalnim maine...
El: da mie nu me rusine ca imi place de tine
El: am o int
El: si cred ca raspunsul il stiu si u il sti prea bine
Eu: ma e frumos
Eu: dar nu am sentimente pentru el
Eu: eu nu mai pun suflet in nici`o relatzie
El: ma iti zic eu tie ca u tot la mine ti si eu tot la tine
El: si nu pot sa te las
El: te iubesc ma.
Eu: vaii
Eu: si eu nu te cred
Eu: tu crezi ca poti sa ma recuperezi asa usor
El: u mai ti la mine?
EU: sincer da
Eu: de fapt esti singuru
EU: la care am tinut
Eu: da` si ce crezi
Eu: ca ma intorc
Eu: la tine asa usor
El: pai nu te lasa inima ma claudia sa nu te intorci la mine
Eu: ma vere dupa cate mi-ai facut
Eu: si in plus tu mi-ai zis ca nu poti sa stai intr-o fata
El: pai ce crezi tu ca un vagabont ii sta bine langa o fata cuminte
El: nu la o fata cuminte ii sta bine
El: langa un vagabont
Eu: aici nu e vorba de cum ne sta impreuna
Eu: aici e vorba despre cate ai facut tu
Eu: multe chestii care le faceai nu le putea suporta nici`o fata
El: una care ma iubea sau ma mai iubeste le poate suporta
Eu: ma vere daca e sa ne impacam prin absurrrd tu crezi ca-ti suport tie toate fazele
Eu: ca sa fi cu mine in primul` rand
Eu: trebuie sa`mi demonstrezi ca ma iubesti
El: pai ma daca iti zic eu cum se dem ca te iub dupa aia ma faci nes sau portk imi f*ti ignor...cine stie
El: asa ca nu pot sa-ti dem niciodata
Eu: spune`mi la ce te referi, promit ca nu`ti dau ignor
El: pai o fata ii arata la un baiat daca il iubeste cu adv facand dragostte cu el da acea fata si fie virgina si un baiat ii arata unei fete ca o iubeste facand sacrifici pentru ea.
Eu: eu nu`mi incep viata sexuala pana la 18 ani asta unu...2 se vede ce urmaresti tu
El: eram sigur ca zici asa laughing
El: acum cf ne strigam uni la alti ce draku ma scumpa mea
EL: printesa mea mea
El: viata mea
EL: zana meaX
Eu: nu ma cuceresti prin cuvinte!
El: la ce ora vrei sa ne int maine?
Eu: de la 5 in colo
El : la 5 fix.
El: ma u sti bine si eu stiu ca suntem facuti unul pentru altul
Eu: vai ce replica
Eu: si ce facem ne impacam mai stam 2 saptamani si iar incepi cu "fa"
Eu: ajungem de unde am plecat
El:; ajungem unde n-am ajuns niciodata
Eu: ma vere cum ai spus tu nu poti sa stai intr-o fata
Eu: de unde stiu eu sigur ca tu nu ma insheli
El: doamne, printessa mea ma omori cu zile. te sun mai in colo?
Eu: cum vrei. auzi am...auzit ceva. sa`mi raspunzi sincer.
Eu: e adevarat ca noi cand ne-am despartit tu ai plans?
El: am plans aman2
Eu: eu am plans de proasta ce am fost
El: si eu dc am plans?
El: tot de prost?
EU: deci noi doar ce ne despartiseram eu aveam o stare de tot CA*ATU` si tu ma suni sa ma intrebi de Y (pr mea cea mai buna )
Eu: cum ai putut sa faci asa ceva daca ma iubeai...
El: nu stiu nici eu ce a fost in capul meu
El: da hai sa nu ne mai aducem aminte de asta noi sa ne bunucarm ca ne-am impakat
Eu: mie nu imi e asa de usor,, nu oit sa trec asa usor peste cate mi-ai facut.
El: lasa ma zana acum ca ne-am impakat o sa vin eu la tine sau u la mine cum ne facem noi planuri si stam numa aman2
El: si ne iubim znana emaX
El: zana mea**
El: de fericit ce sunt nici bine nu mai scriu
EU: de ce esti asa sigur ca o sa ne impacam? [...bla bla]
EU: hai fi realist relatzia asta nu o sa dureze 500 de ani
Eu. uite mai bine sa nu epuizam toate subiectele de discutie pana maine
EU: imi e mai usor sa vorbesc cu cineva face to face
El: aha aha
el: zaana mea
EU: hai termina cu vrajeala
el: maine ne int si din prima te sarut
eu: nu prea cred cel mult ma pupi pe obraz. discutam si dupa aia vedem...depinde de decizia care o sa o iau
El: a da am uitat ca nu ne-am impakat
el: daca ne impacam... i vreau si eu sa port o discutie cu mama ta...
eu: ce fel de discutie?
el: ma vreau sa te iau de nevasta sa mor eu
eu: rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
el: si jur ca spun adevaru`l
eu: panavine vremea sa ne casatorim te plictisesti de mine.iti dai seama de cati ani e vorba...
el: dami ala
el: nr de digi
el: sa
el: te sun
eu: 077*******
eu: acu` ma suni?
el: da

si la telefon s-a rugat de mine sa ne impacam etc etc.ne-am intalnit am discutat bineintseles el nu a venit singur si ne-am impacat pana la urma dar el nu prea ma mai baga in seama de ieri de cand ne-am impacat. si un prieten de`la nostru mi-a zis ca avbit acum 2 zile cu el si i`a zis ca el ma iubeste si vrea sa ne impacam ca acum si-a dat seama cat de prost a fost.de dimineata m`am certat putin cu el ca nu vrea sa`mi dea parola lui de la mess...

ce parere aveti? multumesc ca ati avut rabdrae sa cititi atat :X

Răspuns Câştigător
| alone a răspuns:

Daca t iubeste dc dracu se porta asea? nu are sens, adica cand iubesti nu t comporti asea nu are sens tot c face el! asta nu e iubire e o obsesie, lui nu-i pasa daca ti-e bine lg el vrea doar sa t aiba si atat! nu t juca cu foku!
ai grija totu depinde d tine

2 răspunsuri:
| melc a răspuns:

[ca sa il citez]El: pai o fata ii arata la un baiat daca il iubeste cu adv facand dragostte cu el da acea fata si fie virgina
Cum ai zis si tu, cred ca el asta asteapta straight face plus ca ai zis ca e un fel de vagabond, si mai incolo o sa iti faca aceeasi faza[a.ca.a o sa va certati, totul din cauza lui]
Sau daca vrei, incearca thinking mie totusi nu mi se prea pare ca te iubeste cu adevarat

Răspuns utilizator avertizat