| Dragos_2876 a întrebat:

Imi place sa fiu dominat de femei! Este ceva in neregula?

9 răspunsuri:
| nicol20 a răspuns:

Depinde cum vezi tu aceea dominatie. Daca tu te simti bine nu este nimic in neregula doar sa fie la pat aceea dominatie ca sa nu ajungi sa te conduca o femeie ca asta este grav.Bafta

| Anileda a răspuns:

Da!
Ar trebui sa fii cocosullaughing

| zarkon a răspuns:

Bănuiesc că la pat, dacă e la pat e ok, dar dacă îti place asa în general, atunci nu e bine pentru tine...

| andreea_1432 a răspuns:

ZuAgain ia gura
ce daca ii place sa fie dominat de femei.
nu e nimic in neregula

| InLove a răspuns:

Nu, pentru femei nu, pentru tine da laughing))

| ZuAgain a răspuns:

In afara de faptul ca te faci te rusine cand vad alti ca o femeie te domina nimic
a da si ai putea primi porecla papusa sau papusel
rolling on the floor

| ZuAgain a răspuns:

Vorbind serios in pat nu are nimic sa te domine poate iti place ca ea sa fie deasupra dar pe strada sa iti zica o femeie
treci aici!
duma acasa!
sau chesti de genu nu-i deloc normal

| Ombladon07_8440 a răspuns:

Normal, u ar trebui sa o domini nu invers

| Dragos_2876 explică:

Binenteles ca pe plan sexual; recunosc de cele mai multe ori imi place sa le domin, dar am si momente in care vreau sa fiu dominat; stiam ca barbatii de obicei sunt dominatori si ma intrebam daca este ok! In viata de zi cu zi nu as putea sa fiu dominat, imi place sa trag eu itele! De asta am pus intrebarea la Dragoste si sex, altfel o puneam la Familie si relatii!