| cris82ro a întrebat:

In pat! Iti place sa fii dominat sau sa domini tu!(cu lux de amanunte tongue)

Răspuns Câştigător
| stephie21 a răspuns:

Amandoua! Cred ca intr-o relatie trebuie sa existe egalitate, e bine ambii parteneri sa aiba initiativa in pat, dar pe rand normal.....sa domine mereu doar unul dintre parteneri nu crezi ca ar deveni banal? Cred ca e in functie de stare...sunt momente cand ti se deschide "apetitul" si e normal ca tu sa iei initiativa si sa domini, dar sunt si momente cand nu prea ai " apetit " si atunci intervine partenerul care ti-l va deschide.....asta-i parerea mea! Dar tu?

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu mi-am inceput viata sexuala insa cred ca mi-ar placea mai mult sa domin...happy

| SweetCandy a răspuns:

Imi place sa ma culc, in patlaughing

| Instinkt a răspuns:

Nu stiu imi plk sa las fata sa faca ke vrea atata timp cat o face bine

| cris82ro explică:

Iti spun in particulartongue

| justify a răspuns:

Hmmm...imi place sa fiu dominata...sa ii siimt mainile cum se plimba pe corpul meu...sa simt cum ma atinge limba lui pe abdomen...si tot jocul acela al nostru... dar nu in pat...in alte locuri mai imposibile...tongue

| msgirl a răspuns:

Prima

| vio a răspuns:

Depinde de firea persoanei cu care sint...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa fie dominanti amandoi,,winking

| paula_1912 a răspuns:

Imi place sa domin inainte iar dupa il las pe partener sa ma domine...pwpiki:*