| lala_3040 a întrebat:

Imi place un baiat mult, dar nu stiu sigur daca ma place si el.se uita mult la mine, zambeste dar nu face nimic. ce sa fac sa fim impreuna? heeelp

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dar ce vrei să facă bietul copil?

| ynna93 a răspuns:

Am mai vazut intrebari de genu` pe site.si am raspuns la fel la toate.nu poti face nimic decat sa incerci sa afli daca te place si el pe tine prin prieteni.altfel fa rost de numarul id`ul de mess si vorbeste cu el.nu trebuie sa-i zici ca`l placi.pur si simplu incepi o conversatie si vesi observa tu daca e asa sau nu.

| lala_3040 explică:

Daa mersi.