| IuliiMD a întrebat:

Imi placea de un baiat care m-a parasit pentru alta si acum s-au despartit dar mie tot imi mai place putin ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| deepinlovewithyou a răspuns:

Din moment ce te-a parasit pentru asta nu stiu de ce il mai placi, ar trebui sa-l urasti pentru asta. Este un gest nesimtit din partea lui.
Ar trebui sa il uiti.Preocupa-te cu altceva, fa cate ceva in fiecare zi ca sa ai mintea incarcata sa nu iti mai aduci aminte de el.Asa am facut si eu si a functionat!
Nu te mai gandi la el, nu merita pentru ce a facut!
Funda?

9 răspunsuri:
| porto89 a răspuns:

Mai fata daca el te-a parasit pentru alta inseamna ca el este un afemeiat si nu se poate abtine si tu chiar daca te vei intoarce la el o sa iti faca la fel cu prima ocazie una pentru ca ii plac fetele si a doua ca el stie ca tu il iubesti si ca ierti si tot la el te intorci. ai mandria ta de fata si nu face greseala asta, trateaza-l cu indiferenta si o sa vezi ca tu o sa il atragi mai mult dai de inteles ca de cand a facut-o este zero barat in fata ta. te pop ai grija

| IuliiMD explică (pentru porto89):

Iti multumesc mult dar nu stiu inca inima mea il vrea

| Jhfdfd a răspuns:

Trebuie sa il lasi naibi in pace ca nu merita tongue adica daca tea parasit pentru alta nu trebuie sa te mai gandesti la el, nu merita. Uita-l! gaseste pe altcineva si nu te gandi cum ar fi daca ai fi cu el oh go on

| Vix999 a răspuns:

Nu ar trebui sa mai faci absolut nimic.
Te-a lasat pentru alta, ti-a calcat orgoliul si respectul de sine in picioare. Ti-a spus practic ca nu esti suficient de buna pentru el.
De ce l-ai mai vrea inapoi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea face primul pas.

| CristinaForTPU a răspuns:

SUNT 2 solutii
1. VREI sa-l cuceresti iar? daca da uite solutia:

Incearca sai faci o suprinza frumoasa si i spui "Eu inca te iubesc!"

Iar a 2 solutie e:
El s-a despartit de tine pentru alta? te-a facut sa suferi? lasa-l singur. nu merita. Sincer toti baieti sunt porci... 99%. e greu sa gasim noi fetele un baiat adevaratcrying

| Madu a răspuns:

Ai avut o relatie cu el sau doar iti placea de el fara ca acesta sa stie? Sunt doua lucruri total diferite! Daca iti placea de el dar el nu stia atunci nu poti spune ca te-a lasat pentru alta de vreme ce nu ati fost impreuna! Daca te-a lasat pentru alta in timp ce erati impreuna fara ca tu sa ii fi facut ceva si sa il scoti din sarite atunci uita-l! Acum tu stii ce a fost de fapt!:XBafta si sper ca am ajutat.

| Bluey a răspuns:

Eu zic ca s-a despartit de acea fata deoarece si-a dat seama ca nu la fel ca tine si poate s-a gandit si el ca a fost o greseala cine stie... poate in zilele urmatoare vrea sa va impacati big grin sper ca am ajutat tongue

| BuBuMik95 a răspuns:

Daca te-a parasit pentru alta fata..mai bine nu-i mai da importanta..nu e un baiat care te merita..parerea mea. daca se va intoarce acum la tine, trateaza-l cu indiferenta, nu te merita. meriti ceva mai bun.