| looovee a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un ginecolog din Chisinau.

8 răspunsuri:
| xanderblackx a răspuns:

Se intampla sa fiu chiar eu ginecolog. pare greu de crezut. in fine, dar nu din chisinau! numai bine

| looovee explică (pentru xanderblackx):

As vrea sa va dau citeva intrebari daca se poate, insa vad ca ati blocat ca mesajele sa nu vie de la toti participantii

| looovee explică (pentru xanderblackx):

Am si eu o intrebare. Simbata seara am facut cu prietenul sex neprotejat, el a ejacuat afara, insa ieri mi-a aparut singerari, nu poate fi menstruatia pentru ca sa sfirsit pe 26 decembrie. Este de culoare rosie inchisa, cu miros neplacut, gelatinoasa. Era insotita de dureri abdominale. Din cite stiu eu pare a fi o singerare la ovulatie insa nu stiu e prima oara cind intilnesc asa ceva. Puteti sa-mi dati o parere.

| xanderblackx a răspuns (pentru looovee):

Sunt lucruri care te-ar putea jena, de aceea eu iti voi da adresa mea de messenger pentru a putea discuta liber si confidential!
ramane sa alegi tu. numai bine iti doresc...

master.geko@yahoo.com

| looovee explică (pentru xanderblackx):

Dar nu reusesc sa te adaug, nu accepta, sigur e corect.

| xanderblackx a răspuns (pentru looovee):

Da-mi tu id tau si te adaug eu. da este corect, este adresa mea personala de messenger. eu il mai scriu odata... master.geko

| looovee explică (pentru xanderblackx):

Ceva timp in urma m-ai ajutat, pot sa ma ajuti cu citeva raspunsuri?

| DOARoVIATA a răspuns:

Daca arati bine vin eu unde vrei tu oriunde:*