| SoloPC a întrebat:

Imi puteti da si mie niste sugestii,,,
Vreu sa ii zic persoanei iubite ca o plac si daca ar vrea sa fie cu mine da..mai romantic, imi puteti spune cum?

Funda!

10 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Eu i-as spune asa: nu stiu daca sentimentul poate fi reciproc, dar incepi sa imi fii drag.

| Nelamuritul a răspuns:

Ma zi simplu te iubesc si as vrea si fii numa amea as avea vreo seansa?puppy dog eyes

| TheBrainiac a răspuns:

Zi-i asa: "Nu am sa-ti spun niciodata ca nu pot sa traiesc fara tine. Pot sa fac asta, doar ca nu vreau."

| Dariuspeerta a răspuns:

Poi in primul rand trebuie sa fiti numai voi doi, iar in al doilea rand un loc mai romantic.

| ccaattaalliinn a răspuns:

Pai cand o gasesti singura pe undeva trebuie sa te dai un pic la ea si sa-i spui din inima: Vrei sa te cuplezi cu mine?
si ea o sa-ti spuna da sau nu. Suces

| qEcstasy a răspuns:

Ii poti spune asa: As dori sa iti spun ceva important (si mergeti intr-un loc mai retras) Imi placi foarte mult si esti foarte draguta.Tu mi-ai atras atentia dintre toate fetele pe care le-am cunoscut si ma intrebam daca ai vrea sa fi cu mine? Cam asabig grin

| SoloPC explică (pentru qEcstasy):

Problem e ca eu nu reusosc sa o scot afara din casa vrea sa stea numai de vorba cu mine pe skype :l
Stiu ca pare ciudat da de cand o cunosc eu de 2 saptamani can ii zic
Eu:Auzi nu vrei sa ne intalnim. afara!
Ea:Nu poat sunt racita.
A doua-a incercare. dupa o saptaman
Eu:Nu ai vrea sa ne vedem si noi?
Ea:Nu pot ma intalnesc cu o prietena!
A treia-a incercare. dupa 3 zile
Eu:Auzi eu nu te-am vazut nici odata. macar da-mi nr tau de telefon.
Ea:Nu pot sa ies sunt pedepsita si telefonul mi-l-a luat parinti.

Din ce poze mi-a dat ea mi-se pare me gustul meu.

| TheBrainiac a răspuns (pentru SoloPC):

LOL! Pai, si cum dracu' poate sa-ti placa de asa o fata? Iesi afara si gaseste-ti una faina, pe gustul tau, nu pe net. laughing
Si la asta ii zici pentru ultima data: "Ori iesim azi afara, sa ne vedem, ori nu ne mai vb deloc. Eu sunt prea ocupat sa stau dupa curu tau, pentru o intalnire."

| annapwp a răspuns (pentru SoloPC):

Pai si eu sun aproape in aceeasi situatie. daca esti imid ca mie incearca sa ii scrii pe skipe si iesi repede, sau printr-un mesaj daca iti da telefonul. daca va vedei spune-i ca vrei sa ii zici ceva de ceva timp si apoi sarut-o pe gura apoi spune-i:asta este ce vreau sa iti zic ca,, te iubesc,,

| SoloPC explică (pentru annapwp):

Si daca ea imi fu** o palma si nu o sa mai vorbeasca cu mine daca o sarut direct!