| andrreeaP a întrebat:

Care ar fi cele mai frumoase cuvinte pe care i le-ati spune persoanei iubite?

Răspuns Câştigător
| xCruz a răspuns:

Asta i-am spus eu singurei fete pe care am iubit-o si pe care o iubesc;-|
"Vreau sa iti multumesc! Sa iti multumesc ca existi in viata mea!

Iti multumesc, iubirea mea..ca ai fost in tot timpul acesta langa mine, mi-ai oferit dragostea ta, cel mai de pret lucru pe care il am..lucrul care nu il voi pierde niciodata! Eu..eu te iubesc...esti soarele din viata mea,esti lumina ochilor mei, esti motivul pentru care eu ma trezesc, zambesc, traiesc, iubesc!

..Iti multumesc ca ai reusit sa ma faci sa zambesc, te-am privit in ochi si am inteles ca tu...tu esti dragostea pe care am cautat-o mereu, dragostea pe care am visat mereu sa o am si pe care tu mi-ai daruit-o fara ezitare!

Pe tine, iubire..nu am sa te las nicicand..am sa te fac mai fericita ca niciodata..si nimeni in lumea asta rea nu ne va putea desparti vreodata..am sa-ti ofer dragostea mea nemarginita si neconditionata! Dragostea pe care o poti avea doar aici! Nu te-as inlocui cu nimeni, pentru ca tu..esti singura...si daca ar fi ceva la care ar trebui sa renunt, as renunta la mine..pentru tine…
Priveste-ma in ochi si ai sa vezi ca am ramas la fel,sunt aici pentru tine, sunt aici pentru a te iubi, pentru a te ajuta, pentru a fi mereu langa inima ta! Daca as putea, ti-as da o parte din mine..sa fim impreuna mereu, la bine si la greu!"

| andrreeaP explică (pentru xCruz):

Foarte, foarte frumos! Ma bucur ca mai exista si persoane ca tine :*.

7 răspunsuri:
| Criss003 a răspuns:

Nu poti exprima,, iubirea,, prin cuvinte. Ea nu se explica se simtewinking

| AliceHamingway a răspuns:

Baiat: cand eram singur era intuneric nu vedeam nim in afara de inainte iar cand ai aparut tu ai traversat lumea mea ca o stea si a luminat lot iar acum vad peste tot.
fata : tu esti lumina, apa si pamatul meu singura m-as ofili dar linga tine infloresc mai frumos ca un trandafir

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Te Iubesc din toata inima mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezbracă-te, fă! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- du-te si fa-mi un sandwich

| RetardedRacoons a răspuns:

Nu esti deloc proasta, serios!