| ღAl3xuTzaAlyღ a întrebat:

Buna TPU am o intrebare. Care ar fi cel mai romantic mod in care i-ai putea spune persoanei iubite ca o iubesti. Poate ceva vorbe sau cadouri... dau funda xD

Răspuns Câştigător
| dafy a răspuns:

Buna alexandra...
cred ca cel mai frumos ar fi sa fiti voi 2 undeva singuri, sa va magaiati, sarutai sa va strangeti foarte tare in barte(adic amai inati s aii arati ce simti).iar apoi sa ii soptesti incet la ureche "te iubesc".
sper ca ti.am fost de ajutor si iti doresc din tot sufletul sa ai parte de o poveste frumoasa de iubire alaturi de cel la care ti
pupici

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cadourile nu vor putea spune prea multe. vorbele si faptele sunt cele care te pot ajuta. dimineata un "te iubesc" alaturi de un zambet care sa.i arate ca te bucuri de fiecare clipa langa persoana iubita e suficient happy

| MasterYoda a răspuns:

Sa nu-i spui!

| badgirl22 a răspuns:

Asa: http://wy.my/wp-content/uploads/2011/12/hand-in-heart-2.jpg un gest face cat 1000 de cuvinte.

| ZOB a răspuns:

Fata in fata.

| deeea_1471 a răspuns:

Buna.a trrebuii sa ii scrii mare pe asfalt cu creta "TE IUBESC. SPER CA ACUM SE VEDE" dar ai grija ca el sa vada asta.ar trebui sa stea la bloc nu la casa. daca sta la casa scrie asta undeva si apoi fa urme de picioare (tot cu creta) de la el acasa spre acel loc. sper sa iti fie de folos.

| Paula_Gramaticu_1994 a răspuns:

Incearca o cine romantica, lumanari sampanie etc...