| NaughtyFamousIrresistible a întrebat:

Imi puteti spune cam cat costa un echipament de scafandru, aici ma refer doar la pantaloni si bluzele alea stramte si talpile? Dau funda! Care mai sunteti pasionati de scufundari subacvatice, oceane, marii, inot, barci, echipamente de inot, atacuri de rechini si vreti sa vorbiti despre asta big hug lasa-ti un id'u.

1 răspuns:
| crysty1067 a răspuns:

Sal mie imi place adica ma simt una cu apa ca m-am nascut la cta inot de la 6 ani si ador dar timpu nu imi da pace dar labele originale sunt 100 euro si costumu cam sa zicem 5mil si tubul de oxigen de spate costa cam tot asa si ala de gura mic costa 2 mil jum