| Aednaxela2233 a întrebat:

Imi puteti spune cativa pasi in care as putea sa,, cuceresc,, un baiat?

Răspuns Câştigător
| alexsz95 a răspuns:

Buna Aednaxela2233. In calitate de baiat am sa-ti spun cateva lucruri. Daca vrei sa cuceresti un baiat e simplu : acordai multa atentie, zambestei, propune-i sa iesiti undeva un oras si intrunfinal spune-i ce simti t pentru el dar nu astepta sa faci acest lucru pentru ca ai putea sa il pierzi ( adica va crede ca vreti sa fiti numai prieteni ). Bafta, sper ca te-am ajutat happy

4 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Zi ca vrei sa faci sex cu el o sa-l atragi in 2 minlaughing)

| Mikiiiiiiiii a răspuns:

Stupid, dar ajunge sa fii tu insati. Incearca. Daca n-o sa reusesti inseamna ca nu (te) merita.

| diaηα a răspuns:

Fa ca mine.
Impiedica-te si cazi pe el.
In 2 timpi si 3 miscari al tau e.
C:

| mafia_8873 a răspuns:

Da sa faci sex cu el dou zile fara incetare si apoi sa te tortureze