| Aphosis a întrebat:

Imi puteti spune, cum sa fac o fata sa aiba incredere in mine?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Încrederea se câștigă în timp dar se poate pierde într-o secundă.
Acum totul depinde de tine ce faci...

8 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Misiune imposibila...

| albastrualb77 a răspuns:

Demonstreaza-i prin fapte nu prin vorbe. Increderea se castiga in timp.Iti urez succes.

| Ana_4223 a răspuns:

Demonstrandu-i in fiecare zi ca o iubesti tot mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In nici un caz prin vorbe, ci printr-un comportament asa cum asteapta ea.

| 26Geo a răspuns:

Fii sincer cu ea si spune-i mereu adevarul.Nu o minti, nu ii ascunde nimic, in felul asta capata incredere in tine.Nu o minti,nu o insela,nu ii ascunde ceva,orice lucru pe care il faci gresit, se va intoarce impotriva ta imediat, chiar daca acel lucru e banal! Ai grija ce faci, increderea se castiga, nu se cere.Bafta

| Adita1988 a răspuns:

Ea e sincera cu tine? daca e, atunci poti sa fi sincer cu ea 100% happy

| PoeTuL05 a răspuns:

Ii zici chestii despre tine sa o faci sa creada ca te cunoaste, apoi prinde curaj.da toata treaba e sa pari si oleaca tampit si oleaca sincer.Intelegi? nici sa fi tocilar da nici drogatu de pe strada.Bafta