| Djdavid400 a întrebat:

Îmi puteți spune dacă maraton forte se găsește la farmacie? Si cum se folosește mai exact

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Sigur ca da. Sunt niste comprimate pe baze de plante cunoscute ca afrodiziace si energizante care maresc performantele sexuale si ajuta in disfunctia erectila. Se administreaza un comprimat doua inainte de actul sexual. Oricum scrie pe prospect. Nu e recomandat sa se abuzeze de pilule deoarece devitalizeaza organismul, il epuizeaza si provoaca dureri de cap.

1 răspuns:
| aneliram a răspuns:

La farmacie se gaseste, cereti acolo informatii.