| geo162625282827 a întrebat:

Salut,știți ceva pastila bună pentru întârzierea ejaculari in farmacie? Fără maraton forte nu a prea funcționat

Răspuns Câştigător
| Robert2526 a răspuns:

Nu merge cu pastile ci cu exercitiu. Ejaculezi rapid din cauza ca te-ai masturbat mult, iar cand te masturbezi, pur si simplu vrei sa ejaculezi si cam atat. Incearca cand te masturbezi, sa amani cat mai mult momentul ejacularii. Te masturbezi pana aproape sa ejaculezi si incerci sa te abtii. Cam asta e singura varianta sa "inveti" sa intarzii ejacularea

1 răspuns:
| Hammurabi a răspuns:

Cum adică "întârzierea ejaculării în farmacie"?
De ce ai vrea să ejeculezi în farmacie? laughing