| Jackq a întrebat:

Imi puteti spune si mie cam ce ar trebuie sa ii scriu iubitei mele intr-o scrisoare de Valentine's Day in engleza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Tu esti umbra mea care nu dispare nici cand e soare afara si umbrela mea cand ploua. Esti motivul pentru care zambesc fiindca, datorita tie exista atatia frustrati si eu ma amuz pe seama lor. Tu ai creat basmul care micutele printese il viseaza seara, cu speranta ca intr-o zi for trai acel basm. Esti motivul din spatele injuraturilor fetelor naive care au suferit fiind pierdute in basmul acela. Esti visul care ne tine in viata. Datorita tie, creierul meu a prins viata acum ca sa ma gandesc cum sa-ti scriu cat de mult tin la tine, dar habar n-am cum sa-mi transform pe hartie sentimentele mele de roman in sentimente englezesti si cand le citesti sa te simti iubita de un american romantic. I Luv U "

3 răspunsuri:
| Andutsaa a răspuns:

Nuu,nu iti spun eu ce ar trebui sa ii spui eiii! Spune-i ceea ce simti pentru ea. E o scrisoare, daca iti e rusine spune-i sa o citeasca acasa, in liniste. Incearca sa-ti scrii sentimentele, e cel mai important ca ea sa stie ce simti!

| KittyKa a răspuns:

Roses are red, violets are blue, I love you so much... Do you love me too?

| crack123 a răspuns:

De ce in engleza, mi se pare penibil, esti roman scrie si vorbeste romaneste!