| XxPaulicaxX a întrebat:

Buna TPU se apropie ziua iubitei mele implineste 15 ani... nu prea ma descurc cu cadourile. si nu prea am idei ca cadou as putea sa ii fac sad ea nu prea imi spune ce ii place sau ce i-ar placea ca nu prea vorbim despre asta big grin laughing eu m-am gandit sa ii scriu o scrisoare de mana si as mai dori sa adaug ceva pe langa scrisoarea aia niste idei? big grin Fundita big grin

Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

Asta depinde si de buget. De flori sa nu uiti, ca fetele ador sa primeasca flori. Parfum nu-ti recomand, ca ai putea sa gresesti mirosul. Eventual un lantisor de argint simplu sau o bratara (nu sunt scumpe) sau o poti duce la o cina romantica. Si La Multi Ani si multi inainte pentru ea happy

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca era iubita mea, atunci ii stiam gusturile. Drept cadou ii poti cumpara un lantisor din aur, un buchet mare cu florile ei preferate si o felicitare in care trebuie sa-i reamintesti ca tu esti iubitul ei si ii urezi "La multi ani!".

| BadAngel3 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un trandafir rosu sau daca nu ii place rosu poti sa ii cumperi alta culoare sau daca nu ii plac trandafirii ( desi e greu de crezut, majoritatea fetelor le plac trandafirii ) ai putea sa ii faci cadou un buchet cu florile ei preferate, ai putea pe langa un buchet de flori si o felicitare sa adaugi si o ciocolata, si poate si o bratara cu numele ei sau cu initialele numelor voastre ( ex : A + P ) sau poate ca atunci cand te mai plimbai cu ea a mai facut vreo remarca la ceva, la o esarfa, o bluza, un parfum despre cat de bine miroase, cat de frumoase sunt.Si asta ar putea sa te ajute.

| NoNameqed a răspuns:

Uite un pandantiv: http://cadouri-pentru-amandoi.ro/......stiti.html sau ceva mai ieftin http://www.adalee.ro/46-accesorii-margele-pandantive, astea sunt chiar dragute si ieftine :)

| Daniel_Naghi_1998 a răspuns:

Cumparai un pachet de prezervative si un vibrator, si eu am facut la fel, si i-a placut iubitei mele, e un cadou bun...si dulce unei fete funda?

| JessieAnia a răspuns:

Nu trebuie sa dai bani multi pe lanturi de aur sau argint!
Daca ii scrii o scrisoare, pe langa care adaugi niste flori frumoase si o ciocolata sau o plimbare sau o bratara cu numele tau va fi superb happy
Dar depinde si de gusturile ei! Ar trebui sa stii ce ii place. Nu neaparat iti spune ea ce ii place, atunci cand va plimbati prin magazine, sigur o auzi spunand "ce frumos e tricoul ala" sau "esarfa aia e geniala" sau alte semne "discrete laughing
Sper ca te-am ajutat!