| DeepEyesClaudia a întrebat:

Imi raspunde si mie cineva la intrebarea asta, va rog? Dau funda... http://www.tpu.ro/......nu-ma-pot/

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Aham.thinking aham.Inteleg.Daca te muti este posibilitatea sa te intelegi bine cu noi tai colegi sau poti ajunge in aceeasi situatie.Omul te judeca dupa felu in care te comporti.Este clar ca nu ti-sa acordat destula atentie din partea persoanelor dragiwinking. Poti sa uiti de clasa ta de tocilari.Tu incearca in primul rand sa iti gasesti linistea si pacea sufleteasca. Apoi lucrurile se vor schimba usor, usor in bine

1 răspuns:
| DeepEyesClaudia explică:

Nu e o clasa de tocilari si...asta e problema. Sunt semianalfabeti! M-am saturat ca toti sa profite de mine intr-un fel sau altul. Am o mana de oameni cu care ma inteleg bine (din afara clasei), dar ei au cercul lor de prieteni si mi-e greu sa intru si eu in el.